de Nieuwe opdrachtgevers

les Nouveaux commanditaires

Contact

De Nieuwe Opdrachtgevers VZW

Louizalaan 399 bus 23, 1050 Brussel, BE
+32 2 450 92 15 - info@denieuweopdrachtgevers.be

BE 0473.063.060 - RPR Brussel

Dagelijkse werking

Thérèse Legierse -  therese@denieuweopdrachtgevers.be
Christel Dusoleil -  
christel@denieuweopdrachtgevers.be
Louize Staelens  -  louize@denieuweopdrachtgevers.be
Thibault Becquaert (Webmaster) - 
webmaster@nouveauxcommanditaires.eu

Curatoren

Thérèse Legierse  -  therese@denieuweopdrachtgevers.be
Louise Goegebeur  -  louise@denieuweopdrachtgevers.be
Astrid Goubert -  astrid@denieuweopdrachtgevers.be
Julie Goossens  -  
julie.goossens@nouveauxcommanditaires.eu
Luk Lambrecht -
 luk.lambrecht@telenet.be

Leden van het Bestuur en Algemene Vergadering

Dounia Benbella
Oana Bogdan

Bart Caron
Ruth De Nul

Ludovic de Vlam
Nav Haq
Pierre Iserbyt (Voorzitter)
Thérèse Legierse

Els Opsomer
Dirk Snauwaert

Adinda Van Geystelen

Young Advisory Board

Dounia Benbella
Ruth De Nul
Denis Glauden
Louise Goegebeur

Astrid Goubert
Louize Staelens
Anneleen Van de Meulebroucke 


Europees Netwerk 

Thibault Becquaert
Thérèse Legierse
Chiara Santini Parducci

Curatoren internationaal